Operatora wózka widłowego

Jako kierowca wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za przemieszczanie produktów wewnątrz oraz za jego przywóz oraz wywóz z poszczególnych linii pakujących.

Główne zadania i obowiązki operatora wózka widłowego to:

  • Przechowywanie dostarczonego produktu w odpowiednim miejscu w chłodniach
  • Zaopatrywanie działów sortowania/pakowania oraz wywozu zapakowanego produktu
  • Zapewnienie dostawy i wywozu pustych pojemników
  • Zachowywanie wszystkich zaleconych wytycznych

Jakie są wymagania?

  • Masz doświadczenie w dostarczaniu i wywozie z linii produkcyjnych (koniecznie!), najlepiej w sektorze spożywczym
  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
  • Jestes graczem zespołowym
  • Jesteś biegły w liczeniu z pamieci
  • Masz dyspozycyjne nastawienie (bez podejscia do pracy od 8 tot 17)
  • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym (w godzinach od 05:00-01:00; piątek w godzinach 05:00-04:00)
  • Jesteś gotów pracować w soboty w trybie zamiennym
  • Znajomosc jezyka angielskiego badz holenderskiego w stopniu komunikatywnym (poziom A2)

 Co oferujemy?

  • Funkcja pełna wyzwan oraz brak monotonnosci w entuzjastycznym zespole w najbardziej solidnym budynku w Holandii
  • Wynagrodzenie rynkowe odpowiednie do doświadczenia/umiejętności
  • Przestrzen na własne pomysły
  • Praca w pełnym wymiarze godzin w oparciu o 40 godzin tygodniowo
  • Perspektywa stałego kontraktu

 Zainteresowany?

Czy jesteś tym, kogo szukamy i aspirujesz na to stanowisko w młodej, szybko rozwijającej się organizacji? Wyślij odpowiedź z listem motywacyjnym i obszernym CV na adres: carriere@scherpenhuizen.nl

Aby uzyskać więcej informacji o naszej firmie, skonsultuj się lub zadzwoń do Maartje Oude Elferink  numer 040 249 50 95.

Nabycie w odpowiedzi na to ogłoszenie nie jest mile widziane.